خدمات

خدمات آرتا بالانس

_
در آرتا بالانس یک دوره ای متشکل از 5 بخش وجود دارد .کسانی که وارد این دوره میشوند , زیر نظر 5 متخصص در زمینه های مختلف و مربوط به سلامتی و زیبایی قرار خواهند گرفت و همه به موازات هم و در ارتباط با هم جلو خواهند رفت .در واقع همه دکترها با هم در ارتباط بوده و سعی بر نتیجه ای فراتر از انتظار خواهند داشت که شما علاوه بر در زمانی که در طول دوره هستید حس شادابی و نشاط و چه در بعد از دوره دارای سبک زندگی جدید و با نشاط و زیبای خواهید بود .
با ما همراه باشید تا شما را با این 5 مرحله آشنا کنیم .

متابولیک

در واقع متابولیک برای چکاب و ارزیابی بدن و سلامتی شما میباشد .پزشک متخصص با آزمایشات میخواهد از سلامتی شما اعم از کبد و … اگاهی پیدا کند .

ذهنی و روانشناسی

دکتر روانشناس در طول دوره با شناسایی نقاط ضعف و قدرت شما , کمک خواهد کرد برای رسیدن به هدف نهایی خود , تناسب اندام , مصمم باشید .

تربیت بدنی

متخصص تربیت بدنی با توجه به فیزیک شما و وزن ایده آلی که میخواهید بدان دست یابید , برای شما برنامه تمرینی ارائه میکند .

تغذیه

متخصص تغذیه در این دوره , برنامه ای که متناسب برای شما خواهد بود را ارائه میدهد و در طول دوره بر آن نظارت خواهد داشت .

زیبایی

در کنار همه اینها ممکن است گاهی پوست دچار افتادگی یا ترک خوردگی و … شود که متخصص زیبایی در کنار شما خواهد بود تا زیبایی شما همچنان باقی بماند .

اما نکات این دوره

پیشنهاد ما این است که به توضیحات مختصر بالا اکتفا نکرده و هر مطلب را با رفتن به صفحه مورد نظر آن کامل بخوانید .چندین نکته را نیز باید یادآور شد :

طول دوره 2 ماه خواهد بود , در این مدت شما زیر نظر پزشکان در 5 بخش خواهید بود و در طول دوره چندین بار با آنها دیدار خواهید داشت ( در دوره 60 روزه 15 بار با پزشکان ملاقات حضوری خواهید داشت ) .

هر ایرانی , دوست دارد آرتا بالانس را تجربه کند

شعار ما این است , هر ایرانی باید یکبار آرتا بالانس را تجربه کند هم به ظاهر ایده آل و هم به سبک زندگی عالی و ایده آل خود برسد .

برای ارتباط با ما کافی است به ضفحه تماس با ما رفته و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید .