متابولیک بالانس

آرتا بالانس

متابولیک بالانس

با ما همراه باشید 

رژیم پاکسازی کبد

تصمیم برای لاغر شدن خیلی آسان است، اما این که بتوان از پس سختی‌های آن برآمد شاید در توان هر کسی نباشد. به‌طور کلی لاغری تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد.

 

شما باید برای لاغر شدن تنها روی یک مورد تمرکز نکنید. به عنوان مثال، هیچ کسی با ورزش یا رژیم غذایی تنها نتوانسته است به صورت مستمر حس خوش اندام بودن را تجربه کند.

 

یعنی برای این که بتوانید به خواسته خود برسید باید لایف استایل خود را تغییر دهید، در غیر این صورت تنها پس از گذشت مدت زمانی دوباره چاق خواهید شد.

 

در این بین به دلیل چاق و لاغر شدن مشکلات مختلفی نیز امکان دارد برایتان رخ دهد. برخی افراد ممکن است مشکلاتی مانند پوست شل، کبد مشکل‌دار و تحلیل ماهیچه‌ها را تجربه کنند.

 

اما اگر همه چیز اصولی پیش رود شاهد هیچ مشکلی نخواهید بود. آرتا بالانس دقیقا در همان جایی قرار دارد که می‌خواهد همه کارها را برای شما از پایه درست کند و به نوعی زندگی شما را تغییر دهد.

بدن انسان یعنی متابولیک بالانس

وقتی مراجعه کننده به آرتابالانس می‌آید ابتدا متخصص داخلی معاینه کلی را انجام می‌دهد. شخص برای چکاپ کامل به آزمایشگاه مجهز آرتا بالانس مراجعه می‌کند و آزمایش‌های لازم را انجام می‌دهد.

 

وقتی جواب آماده شد دوباره جواب را برای متخصص داخلی می‌بریم تا اگر بر اساس جواب آزمایش دارویی یا آزمایشی مورد نیاز است دکتر برایمان تجویز کند.

 

در این قسمت پروفایل مراجعه‌کننده تکمیل می‌شود و باید بر اساس همین پروفایل اولیه تمامی مراحل پیش برود. در واقع شاید بتوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های روند درمان را همین متابولیک بالانس دانست.

 

چرا که در این قسمت همه چیز به صورت شخصی سازی شده انجام می‌شود، به این علت که جواب آزمایش در افراد مختلف متفاوت است و افراد باید بر اساس نیاز بدنی که در جواب همین آزمایش آماده است قرص و مکمل مصرف کنند.

 

وقتی می‌گوییم همه چیز اصولی پیش می‌رود و آرتابالانس حاصل جمع‌آوری سال‌ها تجربه است دقیقا منظورمان توجه به چنین نکاتی است. چون بسیار دیده‌ایم که یک رژیم و یک نوع دارو برای افراد با رنده‌های سنی متفاوت تجویز می‌شود.

با این که اگر کمی فکر کنیم کاملا متوجه می‌شویم یک دختر 20 ساله با یک خانم 40 ساله از نظر مواد معدنی مورد نیاز در طول رژیم خیلی متفاوت خواهند بود و هر شخصی ساختار بدنی خاص خود را دارد و نمی‌توان از بدن‌های متفاوت انتظار داشت به یک شکل جواب دهند.

 

تیم آرتا بالانس در چنین شرایطی به شما کمک تا به تعادل متابولیکی در بدن خود برسید. اگر بدن شما به چنین تعادلی برسد سریع‌تر می‌توانید به وزن مد نظر خود دست پیدا کنید.

 

حتی اگر نخواهیم تنها از منظر چاقی و لاغری به آن نگاه کنیم، به‌صورت کلی سطح کیفیت زندگیتان خیلی ارتقا پیدا می‌کند. برای تغییر روند متابولیک بدن احتمالا پزشک از شما می‌خواهد که برنامه غذایی خود را تغییر دهید، فعالیت ورزشی داشته باشید و بیشتر آب بنوشید.

 

همه این موارد علاوه بر بهبود کارکرد فیزیکی بدن از اختلال‌های متابولیکی نیز جلوگیری خواهد کرد و حتی در درمان این اختلالات نیز به‌طور خیلی مثبتی ظاهر خواهد شد.

درباره مراحل دیگر دوره بیشتر بدانید

برای رفتن به هر بخش روی عکس کلیک کنید