سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید
_

سوالات متداول

_

سوالات رایجی که شما عزیزان دارید , میتوانید پاسخ آنهارا در اینجا به راحتی پیدا کنید .

سوالات متداول

ویژگی برتر پکیج آرتا بالانس

در هیج نقطه ای از دنیا چنین پکیچی وجود ندارد .

این برنامه ها چه فرقی با برنامه های دیگه دارند ؟

این برنامه ها مانند اثر انگشت خاص هستند برای هر فرد . یعنی برنامه ی هر فرد با برنامه ی فرد دیگه یکی نیستند . برنامه ی هر فرد به طور کامل برای همان شخص می باشد و برنامه کل پکیج هیچ نفری مثل کس دیگه ای نمی باشد .

بعضی مراکز شبیه کار شما رو انجام می دهند ، شما چطور میگید که اول هستید ؟

مراکز دیگه شاید شبیه این کار را یه یک نفر انجام میدهد انجام دهند ، مرکز آرتا بالانس مولتی تخصص هست یعنی هر بخش را متخصص مربوطه کار را انجام می دهد و که این باعث میشه سبک زندگی هر فرد تغییر کنه و بعد ارجاع داده می شوند به واحد بعدی .

هدف شما چیه ؟

هر ایرانی یک بار آرتا بالانس بشه

طول دوره چقدر هست ؟

دوره‌های آرتا بالانس 2 ماهه هستند .

در طول دوره چند بار با پزشکان دیدار خواهم داشت ؟

شما در طول دوره با هر پزشک 3 بار دیدار خواهید داشت (در مجموع 15 بار ) و آنها روند کاری شما را زیر نظر خواهند داشت .

دوره‌ها فقط برای کاهش وزنه فقط ؟

دوره‌های آرتا بالانس هم برای کاهش وزن , هم برای افزایش وزن و داشتن تناسب اندام هستند و در این حین به فکر سلامتی و زیبایی شما هم هستیم .

آیا رژیم‌ها و برنامه تمرینی سختی خواهیم داشت در آرتا بالانس ؟

رژیم‌های آرتا بالانس منعطف و مخصوص هر فرد و با ویژگی های فردی و شخصیتی و ظاهری اون فرد هست .اکثر برنامه طوری طراحی میشوند شما از مسیر لذت ببرید و کار متخصص روانشناس ما در مرحله شناخت درمانی این است که از لحاظ روحی با شما همراه باشند .

آیا 2 ماه برای کاهش وزن کافیه ؟

برای هر فردی متفاوته ولی ما هدف را در آرتا بالانس بر این گذاشته ایم که بعد از دوره شما به این روندی که در طول عادت داشته اید ادامه دهید و لذت ببرید .

من وقت تمرین و ورزش کردن ندارم چی ؟

در مرحله برنامه حرکتی ( برنامه ورزشی ) , متخصص شما با توجه به موقعیت شما برنامه میدهد , چه بخواهید داخل باشگاه , چه در خانه و طوری شما بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید .

برای افتادگی پوست نگران نباشم ؟

یکی از مراحل دوره مشاوره تخصصی زیبایی میباشد , که متخصص زیبایی برای زیبا ماندن شما و حفظ سلامتی پوستتان برنامه و راهکارهایی میدهد و اگر لازم باشد از دستگاه‌های زیبایی نیز استفاده خواهد کرد .

دکتر متابولیک دقیقا چیه ؟

سلامتی مهم تر از هر چیزی است , دکتر متابولیک با آزمایشات لازم , از کبد , تیروئید و … شما اطلاعات لازم را کسب میکند و که هم برای سلامتی برنامه میدهد در صورت لزوم و کارکردن درست اعضای بدن روند دوره را تسریع میبخشد .

هدف مرحله شناخت درمانی چیه ؟

شما با شناخت درمانی توسط متخصص روانشناسی , همیشه روحیه بالایی خواهد داشت و متخصص با توجه به روحیه شما از پزشکان تغذیه و ورزشی با توجه به روحیه شما برنامه میخواهد و در صورت لزوم به تقویت روحیه شما پرداخته میشود برای رسیدن به تناسب اندام .

سایر سوالات

از ما بپرسید