درباره ما

درباره ما

شروع کار آرتا بالانس از جایی بود که ….

شروع آرتا بالانس از جایی بود که , خیلی‌ها میخواهند به تناسب اندام و وزن ایده آل خود برسند .برای رسیدن به تناسب اندام فقط یک بعدی نمیتوان عمل کرد و باید زمینه‌های لازم برای تناسب اندام را بدانیم و در همه آنها فعالیت داشته باشیم .به همین دلیل در آرتا بالانس متخصص های زمینه های مختلف گرد هم آمدند تا اینکار را برای شما عزیزان راحت‌تر کنند .

 

آرتا بالانس با جمع آوری افراد متخصص در زمینه‌های مورد نیاز برای رسیدن به تناسب اندام این امکان را فراهم آورده است که کسانی که وارد این دوره میشوند به وزن ایده آل خود دست یابند و علاوه بر آن زندگی با نشاط و ظاهری زیباتر داشته باشند .

 

 

شعار ما هر ایرانی یک آرتا بالانس 

هدف ما در آرتا بالانس , دادن زندگی شادتر , زیباتر , به همراه تناسب اندام و زیبایی به همه عزیزان میباشد . همه افراد در 5 زمینه مختلف متخصص بوده و دارای تخصص کافی برای کار در زمینه خود میباشند که این آرتا بالانس را خاص میکند .

هدف ما در آرتا بالانس , دادن زندگی شادتر , زیباتر , به همراه تناسب اندام و زیبایی به همه عزیزان میباشد . همه افراد در 5 زیمنه مختلف متخصص بوده و دارای تخصص کافی برای کار در زمینه خود میباشند که این آرتا بالانس را خاص میکند .

آدرس ما : تهران – رسالت – ساختمان مهر

 

تلفن‌های تماس : 02191016350 – 09127970409