شناخت درمانی

آرتا بالانس

شناخت درمانی

با ما همراه باشید 

افرادی که موفق هستند و زندگی شادی دارند به یک تعادل نسبی از زندگی و کار خود دست پیدا می‌کنند، چون واقعا هدف خود را موفقیت در زندگی با رعایت تعادل تعیین کردند.

 

ذهن شما فعال و پویا است و قادر هستید هر کاری که دوست دارید انجام دهید، تنها اگر بخواهید و برای آن برنامه‌ریزی کنید.

متخصص منتال

بعد از این که پروفایل شما توسط متخصص داخلی تکمیل شد، الان نوبت به متخصص منتال می‌رسد. متخصص‌های منتال در آرتا بالانس استادهای دانشگاه در حوزه نوروساینس هستند.

 

این متخصصان با استفاده از تکنیک‌های خاص و مراقبه که روی مغز تاثیر می‌گذارد و مبنای کاملا علمی دارد، متوجه می‌شوند مغز شما در چه جهتی حرکت می‌کند و بیشتر به کدام سمت کشیده می‌شود.

 

یعنی با استفاده از تکنیک‌های مختلف تشخیص می‌دهند که پر خوری یا کم خوری شما در اثر چه چیزی است، آیا شما وسواس فکری دارید و موضوعات مشابه با این تکنیک‌ها سنجیده می‌شود.

 

وقتی جهت ذهنی شما را تشخیص دادند با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارند، فعالیت‌های ذهنی خاص حوزه خود را تجویز می‌کنند.

 

وقتی ذهن شما آرام باشد و بدانید دقیقا به دنبال چه چیزی هستید روند لاغری نیز تسریع پیدا می‌کند. فارغ از چنین مسائلی تمرین‌های ذهنی که توسط متخصص منتال تجویز می‌شوند، کاملا زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

 

در نهایت شما فردی شادتر، فعال‌تر خواهید بود و در بقیه مراحل زندگی خود نیز به‌خوبی عمل خواهید کرد و از پس هر چیزی بر خواهید آمد.

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تمامی این اتفاق‌ها تنها در یک روند دو ماهه اتفاق می‌افتد و شما پس از گذشت این دو ماه خیلی متفاوت‌تر از قبل خواهید بود.

 

متخصص منتال برای این که بیشتر با روحیه و احوال شما آشنا شود، تست‌های مختلفی از شما می‌گیرد تا بتواند اطلاعات زیادتری داشته باشد.

 

این تیم معتقد است که هر ایرانی باید برای یک بار هم که شده آرتا بالانس را تجربه کند، چون پس از تمام شدن دوره یاد می‌گیرد از چه تکنیک‌هایی برای داشتن زندگی بهتر بهره ببرد و به‌طور کلی از نظر کیفی سطح زندگی او بسیار ارتقاء پیدا خواهد کرد.

 

وقتی افراد از نظر ذهنی تعادل داشته باشند می‌توانند روی هر چیزی آن اندازه که لازم است وقت بگذارند. هر شخصی باید یاد بگیرد که اگر کار می‌کند تفریح هم باید داشته باشد.

همان‌طور که می‌دانید همیشه این موضوع مطرح می‌شود که استرس تا یک اندازه‌ای بسیار خوب است، اما استرس زیاد فرد را به سمت افسردگی خواهد کشاند.

 

استرس و وسواس فکری تمامی جنبه‌های زندگی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند و حتی می‌توانند در موارد حاد مشکلات روانی برای فرد به وجود بیاورند.

 

اما با وجود تیم آرتابالانس و داشتن دوره‌ای که تا قبل از این در ایران وجود نداشته است و مشابه آن در کشورهای خارجی فقط انجام شده است، نگران نباشید چرا که می‌توانید با استفاده از علم متخصص‌های حوزه منتال روند زندگی خود را تغییر دهید.

 

از تغییر ترس نداشته باشید. چون گاهی برای رسیدن به چیزهای بزرگتری که می‌خواهید باید از حوزه امن خود بیرون بیایید و زندگی خود را تغییر دهید تا دقیقا به چیزهایی که در فکر خود پرورش می‌دهید برسید.

درباره مراحل دیگر دوره بیشتر بدانید

برای رفتن به هر بخش روی عکس کلیک کنید