مشاوره تخصصی زیبایی

آرتا بالانس

مشاوره تخصصی زیبایی

با ما همراه باشید 

شاید شما هم افرادی را دور و اطراف خود دیده باشید که وقتی رژیم گرفتند و لاغر شدند، صورتشان دیگر آن شادابی سابق را نداشت، پوستشان شل شده بود و زیر چشم‌هایشان نیز گود رفته بود.

 

طبیعتا چنین افرادی پس از مواجهه با این شرایط به دنبال راهی برای چاقی صورت هستند و از آن جایی که شاید به نتیجه نرسند خیلی افسرده و غمگین خواهند شد.

 

اما ما به شما پیشنهادی داریم، چرا تنها تک بعدی پیش می‌روید با آرتا بالانس در کنار رژیم غذایی خود و بهره بردن از مزیت‌های دیگر با یک متخصص زیبایی نیز در ارتباط باشید.

زیبایی و شادابی صورت همراه با رژیم لاغری

پس از اتمام چکاپ‌های اولیه در آرتا بالانس و گرفتن برنامه ورزش از مربی تربیت بدنی این تیم وقت آن رسیده است که کار متخصص تغذیه و متخصص زیبایی شروع شود.

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در طول دوره دو ماهه آرتابالانس شما سه جلسه ویزیت برای متخصص زیبایی نیز دریافت می‌کنید.

 

متخصص زیبایی در طول روند لاغری تمامی موارد لازم را در نظر می‌گیرد تا بدن شما دچار ترک‌خوردگی و شل شدگی ناشی از کم شدن وزن نشود.

 

شما می‌توانید با پرداخت 2،500،000 تومان برای یک دوره دو ماهه علاوه بر سه جلسه LPG و یک جلسه کویتیشن یک جلسه مزو ژل نیز به صورت اشانتیون دریافت کنید.

 

لازم به ذکر است که بدانید یک جلسه مزو ژل به تنهایی 3،600،000 تومان برای شما هزینه می‌برد، اما برای افرادی که دوره دوماهه آرتا بالانس را دریافت می‌کنند تقریبا رایگان خواهد بود.

 

اما شاید برایتان این سوال پیش بیاید که مزو ژل چیست و دقیقا چه کاربردی برایتان خواهد داشت؟

زیبایی با آرتا بالانس و استفاده از مزو ژل

آرتا بالانس

همان‌طور که می‌دانید اولین جایی که تحت تاثیر لاغری صورت قرار می‌گیرد اطراف چشم است. گودی و تیرگی اطراف چشم برای هر خانمی ناراحت‌کننده است، اما خوشبختانه برای رفع آن راه‌حل‌های متنوعی وجود دارد.

 

مزوژل روش کاربردی برای رفع مشکلات اطراف چشم است که با استفاده از آن پوست دوباره به قوام سابق خود دست پیدا می‌کند.

 

مزوژل در حقیقت ژلی است که حاوی هیالورونیک اسید، کوآنزیم‌ها، مواد معدنی، آمینواسیدها، ویتامین و آنتی‌اکسیدان است و در روند مزوتراپی استفاده می‌شود.

 

هیالورونیک اسید این ژل به تنهایی برای آبرسانی پوست اطراف چشم فوق‌العاده عمل می‌کند و شما به خوبی پس از این جلسه شاهد رخ دادن تغییرات روی پوست خود خواهید بود.

 

علاوه بر این در این مرکز از دستگاه اکوا فیشال که مختص جوانسازی پوست است در حوزه زیبایی بهره برده می‌شود.

 

این نکته را نیز بدانید که هیچ کس با لاغر شدن به تنهایی زیبا نخواهد بود، چرا که بیشتر افراد قصدشان از لاغری، زیبا به نظر رسیدن است.

 

چهره شما اولین چیزی است که در نظر ببیننده قرار می‌گیرد، حال اگر شما چهره خسته و بی‌حالی داشته باشید حس بدی را به طرف مقابل القا خواهید کرد.

 

اگر قرار است تصمیم به لاغری بگیرید سعی کنید از راه درست و روش‌های منطقی استفاده کنید، چون اگر راه درست را انتخاب نکنید در نهایت علاوه بر این که لاغری برایتان لذت بخش نخواهد بود باید به دنبال جلسات متعدد برای برگشتن شادابی پوستتان باشید.

 

آرتابالانس این شادابی و زیبایی را به شما هدیه خواهد داد.

درباره مراحل دیگر دوره بیشتر بدانید

برای رفتن به هر بخش روی عکس کلیک کنید