برنامه حرکتی

آرتا بالانس

برنامه حرکتی

با ما همراه باشید 

همان‌طور که می‌دانید روند کاهش وزن چند وجهی است و فردی نمی‌تواند با انجام یک مورد به هدف خود برسد. به عنوان مثال اگر فردی تنها مراقب رژیم غذایی خود باشد و ورزش نکند در نهایت به چیزی که می‌خواهد نمی‌رسد.

 

به‌طور کلی ما در آرتا بالانس قصد داریم روند زندگی افراد را بهبود بخشیم و قطعا انجام فعالیت‌های ورزشی برای تغییر لایف استایل شما در جهت مثبت تاثیر چشمگیری خواهد گذاشت.

به کمک آرتا بالانس بهینه ورزش کنید تا سالم بمانید

کسی نمی‌تواند مزیت‌های ورزش کردن را زیر سوال ببرید یا منکر آن‌ها شود. هر شخصی باید در 24 ساعت شبانه‌روز حتی یک زمان کوتاه را به ورزش اختصاص دهد.

 

در آرتابالانس پس از چکاپ کامل و طی کردن جلسات منتال توسط متخصصان برجسته وقت آن رسیده است که ورزش را به برنامه روزانه‌تان اضافه کنید.

 

برنامه ورزش کاملا مطابق با وضعیت جسمی فرد و توان و قوای آن داده می‌شود. تمامی متخصصان تربیت بدنی در کار خود خبره هستند و حتی تعدادی از آن‌ها علاوه بر داشتن مدارک تحصیلی در این زمینه صاحب مقامات کشوری نیز هستند.

 

فرقی نمی‌کند که می‌خواهید در خانه ورزش کنید یا در باشگاه به دنبال ورزش با وزنه یا بدون وزنه هستید، تنها کافی است با متخصص تربیت بدنی آرتابالانس صحبت کنید و خواسته خودتان را به او بگویید تا برنامه‌ای که برایتان ریخته می‌شود کاملا مطابق با چیزی باشد که شما می‌خواهید.

 

این موضوع را بدانید که ما تنها برای این که لاغر شویم ورزش نمی‌کنیم بلکه به دنبال شادی و رضایت از زندگی هستیم. افرادی که ورزش می‌کنند از نظر ذهنی افراد سالم‌تری هستند.

 

آن‌ها خواب راحتی دارند، دیرتر به بیماری‌های مختلف مبتلا می‌شوند، همیشه شاداب و پر انرژی هستند و در نهایت کنترل وزنشان همیشه به خوبی انجام می‌شود.

 

متخصص تربیت بدنی با بررسی اطلاعاتی که از شما گرفته شده است مانند عکس بدن و میزان چربی یک میزان فعالیت مشخص را در برنامه شما قرار می‌دهد.

 

شاید افراد این تصور را داشته باشند که اگر روزی سه ساعت ورزش کنند، نتیجه کار بی‌نظیر خواهد بود و در یک مدت زمان کوتاه به هدف خودشان می‌رسند.

اما اشتباه می‌کنند، چون ورزش مانند هر موضوع دیگری اگر افراط در آن شود دیگر تاثیر مثبت خود را نشان نمی‌دهد و تنها شاهد اثرات منفی آن روی بدن و ذهنمان خواهیم بود.

 

اگر می‌خواهید به تناسب اندام برسید علاوه بر داشتن تغذیه سالم باید یک فعالیت روزانه را نیز در برنامه خود قرار دهید که گنجاندن برنامه ورزش در برنامه شما بر عهده تیم آرتا بالانس خواهد بود.

 

برای این که به بیماری‌های مختلفی در آینده مبتلا نشوید و وزنتان نیز کم شود، حتما ورزش کنید. شما می‌توانید به راحتی اگر دردی در قسمت کمر یا پای خود دارید با متخصص تربیت بدنی ما مطرح کنید تا ورزش‌هایی به شما داده شود که این موارد را اصلاح کنند.

 

پس از این که به نوعی برنامه ورزشی بخشی از روند روزمره‌تان شد می‌توانید شاهد تغییراتی در فرم بدنی خود باشید و بعد از این که به وزن دلخواهتان رسیدید دیگر هر غذایی که خواستید می‌خورید. چرا که دیگر ترسی از چاق شدن نخواهید داشت.

درباره مراحل دیگر دوره بیشتر بدانید

برای رفتن به هر بخش روی عکس کلیک کنید