تغذیه هوشمند

آرتا بالانس

تغذیه هوشمند

با ما همراه باشید 

تناسب اندام بدون داشتن یک تغدیه مناسب امری غیر ممکن است، شاید شما تنها با ورزش کردن و بدون داشتن رژیم غذایی مناسب برای مدتی لاغر شوید، اما این نکته را بدانید که این مورد کاملا مقطعی است و دوباره وزنتان برمی‌گردد.

 

اما باید بدانیم که روند لاغری یک روند چند وجهی است و نمی‌توان تنها با تمرکز روی یک چیز به هدف اصلی خود یعنی تناسب اندام رسید. چون برای لاغری باید مدل زندگی شما تغییر کند در غیر این صورت پس از گذشت مدتی تمام تلاش‌ها و زحمت‌هایتان بی‌ثمر خواهد بود.

حفظ سلامتی و داشتن تناسب اندام همراه با رژیم غذایی مناسب

آرتا بالانس

در آرتا بالانس هر برنامه غذایی کاملا برای همان فرد، شخصی سازی شده است و یک رژیم برای همه توصیه نمی‌شود. ما در آرتا بالانس معتقد هستیم که رژیم غذایی شما مانند اثر انگشتتان است، به همین اندازه شخصی.

 

یک رژیم غذایی مناسب علاوه بر این که کار تامین مواد غذایی مفید را برای ما انجام می‌دهد باید کاملا مطابق با کالری دریافتی مورد نیاز بدن ما نیز باشد.

 

داشتن این تصور که فرد باید خود را در خوردن مواد غذایی به‌صورت کامل محدود کند، اشتباه است. چرا که بدن شما در این روند باید مواد 5 دسته از گروه اصلی غلات، میوه و سبزیجات، لبنیات، گوشت و حبوبات و مواد غذایی متفرقه را دریافت کند.

grilled-chicken-rice-spicy-chickpeas-avocado-cabbage-pepper-buddha-bowl

ما در آرتابالانس بر این باور هستیم که می‌خواهیم لایف استایل شما را به‌صورت کامل بهبود بخشیم. متخصصین تغذیه در تیم ما که اغلب دارای مدرک  فوق لیسانس و یا دکترا میباشند .

 

در بخش زیبایی و تغذیه، دستگاه‌های متنوعی وجود دارد که در ادامه کمی از دستگاه‌ها و فوایدشان صحبت می‌کنیم:

 

  • دستگاه LPG: ال‌پی‌جی در حقیقت به‌روزترین روش درمانی برای رفع سلولیت، کاهش سایز و لاغری موضعی است. برای انجام این کار بیهوشی مورد نیاز نیست. شما در همان جلسه اول شاهد اثرات مثبت آن خواهید بود.

اما همان‌طور که در بالاتر نیز عنوان کردیم، بدون شک LPG تنها تاثیر خیلی چشمگیری ندارد، بلکه برای مشاهده بهترین تاثیر باز هم داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش حرف اول را می‌زند و خواهد زد.

 

  • دستگاه کویتیشن: این دستگاه با اسامی دیگری مانند اولتراسوند کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن شناخته می‌شود. در حقیقت یک روش جدید برای کانتور بدن و لاغری موضعی محسوب می‌شود.

در واقع این روش جایگزین لیپوساکشن شده است و دیگر اثر هیچ زخمی روی بدن شما وجود نخواهد داشت. این موضوع را در نظر داشته باشید که کویتیشن تنها سایز شما را کم می‌کند و در اندازه وزنتان تاثیری ندارد.

 

  • دستگاه RF: این دستگاه نیز برای لاغری موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما از آن جایی که کلاژن پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد پوست را می‌کشد. به همین دلیل در سفت کردن پوست نیز تاثیر مثتبی بر جای می‌گذارد.

در آرتا بالانس گاهی تیم جراحی نیز برای مواردی که نیاز است وارد عمل می‌شود. فردی که دوره دو ماهه آرتابالانس را دریافت می‌کند با پرداخت هزینه اولیه 3 جلسه LPG و یک جلسه کویتیشن در برنامه او قرار داده می‌شود.

درباره مراحل دیگر دوره بیشتر بدانید

برای رفتن به هر بخش روی عکس کلیک کنید